Afsprakenplanning

Afsprakenplanning Eetstudio

Via de reservatie knop wordt u doorverwezen naar een pagina met een online agenda. Hier kan u een dag en uur bij de gewenste therapeut kiezen.


De betaling van de therapeut gebeurt op de dag zelf. Dit kan cash of met de bancontact app via de smartphone. ( installeer deze wel op voorhand! )


Door een consultatie aan te vragen ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de Eetstudio groepspraktijk.


Els Engels

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : els@eetstudio.be

of via telefoon : 0478/62.12.37 


Eline Baete

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : eline@eetstudio.be

of via telefoon : 0486/45.09.61 


Ella Hollevoet

Diëtiste

Lichaamsgerichte Therapeut

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen

Ook te vragen via email : ella@eetstudio.be

of via telefoon : 0456/61.24.11


Afspraken vanaf augustus '24

Suzanne Dykmans

Diëtiste


Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen

Ook te vragen via email : suzanne@eetstudio.be

of via telefoon : 


Michel Wolfs

Creatieve eet- en speel therapeut

AUTI-Coach


Ook te vragen via email : michel@eetstudio.be

of via telefoon : 0478/49.25.67


Nele Meulemans

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : nele@eetstudio.be

of via telefoon : 0468/18.72.48 


Martine De Wael

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : martine@eetstudio.be




Jolien Van Pée

Individuele therapeut

Systeemtherapeut


Ook te vragen via email : jolien@eetstudio.be

of via telefoon : 0475/39.72.38



Lien Verwimp

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : lien@eetstudio.be